Výběrové řízení do institucí EU - zdraví a bezpečnost potravin audit, inspekce a hodnocení

Dobrý den,

 

dovolujeme si Vám nabídnout možnost zaměstnání v institucích EU (v Komisi), místo výkonu práce Brusel a Grange (Irsko).

 

Úřad EPSO (European Personnel Selection Office) vypsal výběrové řízení na pozice referentů v oblasti zdraví a bezpečnosti potravin – audit, inspekce a hodnocení č. EPSO/AD/340/17 (AD6).

 

Kvalifikační požadavky: dokončené vysokoškolské vzdělání v délce alespoň tří let následované minimálně 4letou odbornou praxí přímo související s uvedenou náplní práce (bezpečnost potravin a krmiv, zdraví zvířat, dobré životní podmínky zvířat a zdraví rostlin, jakož i oblasti ochrany zdraví – klinická hodnocení humánních léčivých přípravků, humánní zdravotnické prostředky včetně diagnostických prostředků in vitro a léčivé přípravky včetně účinných složek léčivých přípravků. Od přijatých uchazečů se očekává, že budou vykonávat všechny úkoly týkající se auditů, inspekcí, analýz a přehledů systémů úředních kontrol a že budou často cestovat. Během kariéry lze očekávat práci v oblastech i mimo vaši bezprostřední oblast odbornosti).

Jedná se o trvalé místo referenta v platové třídě AD6 (po 9 měsíční zkušební době od přijetí do evropské služby definitiva, nástupní základní plat od cca 5.326 euro).

 

Jazykové znalosti: alespoň 2 úřední jazyky EU, z toho jeden min. na úrovni C1 (může být i čeština), druhý min. na úrovni B2 (jazyk 2, výběr z angličtiny, francouzštiny, němčiny nebo italštiny). Jazyk 2 musí být odlišný od jazyka 1.

 

Máte-li odpovídající vzdělání a praxi a silnou motivaci pracovat pro Evropskou unii, můžete se přihlásit prostřednictvím stránek www.eu-careers.eu do 17. dubna 2018 (do 12:00 hodin bruselského času).

 

Nelze se současně přihlásit na pozici referenta v oblasti zdraví a bezpečnosti potravin – politika a právní předpisy.

 

Více informací k výběrovému řízení na pozice referentů v oblasti zdraví a bezpečnosti potravin – audit, inspekce a hodnocení (AD6) najdete ZDE.

 

Vyhlášení výběrového řízení v Úředním věstníku EU: viz příloha nebo odkaz ZDE. Tuto informaci doporučujeme zájemcům pečlivě prostudovat, obsahuje průběh výběrového řízení i budoucí náplň práce.

 

Příručka k podávání přihlášek: viz příloha nebo ZDE.

 

Užitečné informace k výběrovým řízením do institucí EU lze najít na internetových stránkách Ministerstva zahraničních věcí (MZV) nebo Úřadu vlády ČR (Průvodce labyrintem výběrových řízení do institucí EU).

 

Diplomatická akademie MZV kromě toho pořádá přípravné kurzy k testům pořádaným EPSO - více informací lze získat na emailu: epso@mzv.cz.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.