Výroční konference České evaluační společnosti se bude konat ve spolupráci s Fakultou tropického zemědělství ve dnech 15. a 16. června 2022 na České zemědělské univerzitě v Praze.

Rámcový program:

Středa 15. června 2022, 13.00 – 16.30   Předkonferenční workshopy

Čtvrtek 16. června 2022, 9.00 – 17.20    Hlavní konferenční den

Čtvrtek 16. června 2022, 18.30 – 23.00  After Party

Detailní program konference a registraci je možné nalézt ZDE.

Konference je příležitostí pro sdílení zkušeností, pro propojení různých aktérů a pro společné hledání cest, které mohou přispět k posílení evaluací a jejich efektivnějšímu využívání. Z komunikace se členy a partnery ČES vyplynula následující témata, na která bychom se letos měli zaměřit:

• Evaluace ve vědě a výzkumu, výzkum v evaluacích
  • Evaluace ve vzdělávání, vzdělávání v evaluacích
  • Evaluace v inovacích, inovace v evaluacích
  • Spolupráce mezi zadavateli a evaluátory, zapojení dalších aktérů
  • Poučení z úspěšných i neúspěšných evaluací
  • Budoucnost analytické práce
  • Evaluace v nejistých časech
  • Divoká karta – nové nápady a inspirace

Prosím posílejte své abstrakty k některému z výše uvedených témat na adresu ces@czecheval.cz nejpozději do 15. dubna 2022!

Součástí konference bude odpolední mezinárodní panel s editory a autory publikace „Transformational Change for People and the Planet: Evaluating Environment and Development“. Tento blok proběhne hybridní formou s možností online připojení.

Plnou verzi Výzvy můžete najít na našem webu: https://czecheval.cz/cs/Konference/Konference-CES-2022.