Naši studenti se podílejí na řešení rozvojových a výzkumných projektů v rozvojových zemích

Studenti mohou část svého studia realizovat na zahraniční univerzitě na základě bilaterálních smluv, které FTZ uzavřela s řadou hostitelských univerzit. Náklady na mobility studentů jsou ve většině případů částečně kryty z podpor Evropské unie. Průměrně 60% studentů absolvuje během svého studia alespoň jeden semestr nebo dlouhodobou odbornou praxi na zahraniční univerzitě.  Kromě toho je velká část diplomových i bakalářských prací spojena se zahraničními aktivitami a rozvojovými projekty FTZ a studenti mají možnost své zkušenosti rozšířit i o sběr dat během výzkumných a pracovních pobytů v zemích jako je např. Angola, Kambodža, Kyrgyzstán, Mongolsko, Peru, Senegal, Vietnam, nebo Zambie.

Více o aktuálních projektech FTZ najdete ZDE.

 

Přihlaste se k nám! Nabízíme tyto studijní programy:

Bakalářské studium:

Navazující magisterské studium (výuka v angličtině pro všechny programy):

Přihlášky ke studiu je možné podávat elektronicky na http://is.czu.cz/prihlaska/  do 31. 3. pro řádný termín nebo 15. 7.  pro doplňovací kolo.

018.

Všechny potřebné informace naleznete ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.