Naši studenti se podílejí na řešení rozvojových a výzkumných projektů v rozvojových zemích

Studenti mohou část svého studia realizovat na zahraniční univerzitě na základě bilaterálních smluv, které FTZ uzavřela s řadou hostitelských univerzit. Náklady na mobility studentů jsou ve většině případů částečně kryty z podpor Evropské unie. Průměrně 60% studentů absolvuje během svého studia alespoň jeden semestr nebo dlouhodobou odbornou praxi na zahraniční univerzitě.  Kromě toho je velká část diplomových i bakalářských prací spojena se zahraničními aktivitami a rozvojovými projekty FTZ a studenti mají možnost své zkušenosti rozšířit i o sběr dat během výzkumných a pracovních pobytů v zemích jako je např. Angola, Kambodža, Kyrgyzstán, Mongolsko, Peru, Senegal, Vietnam, nebo Zambie.

Více o aktuálních projektech FTZ najdete ZDE.

Přihlaste se k nám! Nabízíme tyto studijní programy:

Bakalářské studium:

Navazující magisterské studium (výuka v angličtině pro všechny obory):

Přihlášky ke studiu je možné podávat elektronicky na http://is.czu.cz/prihlaska/ od 24. 11. 2017 do 31. 3. 2018.

Všechny potřebné informace naleznete ZDE.