Objevujeme nové možnosti rozvoje a využití vhodných technologií

Na FTZ se intenzivně provádí základní i aplikovaný výzkum, který pokrývá celou oblast tropického zemědělství a mezinárodního rozvoje. Pozornost výzkumné činnosti je rovněž věnována problematice venkovského života, životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje včetně ekonomicko-sociálního postavení zemědělství v prostředí rozvojových zemí. Ve výzkumu i výuce se preferují nejmodernější informační technologie a aplikují se exaktní kvantitativní nástroje pro podporu rozhodování. Všechny výsledky vědecko-výzkumné činnosti zpětně ovlivňují kvalitu vzdělávání a přispívají k dalšímu zvyšování kvalifikace pracovníků.

Fakulta má své vlastní vybavené laboratoře:

Při řešení vědeckých úkolů spolupracuje fakulta s výzkumnými ústavy a dalšími pracovišti v ČR, Evropě i ve světě.

Přihlaste se k nám! Nabízíme tyto studijní programy:

Bakalářské studium:

Navazující magisterské studium (výuka v angličtině pro všechny programy):

Přihlášky ke studiu je možné podávat elektronicky na http://is.czu.cz/prihlaska/  do 31. 3. pro řádný termín nebo 15. 7.  pro doplňovací kolo.

Všechny potřebné informace naleznete ZDE.