2017 DANUBE: FUTURE INTERDISCIPLINARY SCHOOL (DIS)

Kulturní a sociální důsledky globální změny na povodí Dunaje

Krems, Rakousko 14. - 21. července 2017

Kurz je součástí Dunaj: Budoucí projekt, společná iniciativa Alpsko-Jadranské rektorské konference a Dunajské rektorské konference, která je stěžejním projektem EU pro dunajský region.

Tématem jsou kulturní a sociální důsledky globálních změn na povodí Dunaje.

Jsou zváni mladí Ph.D. studenti a postdoci, kteří mají zkušenosti a zájem o interdisciplinární studia v kontextu udržitelného rozvoje.  

Účast je bezplatná.

Každý kandidát musí vyplnit formulář, který je k dispozici na adrese https://www.danubefuture.eu/2017-edition do pátku 29. května 2017. Organizační výbor vybere žadatele na základě jejich vědeckých výsledků a motivace 6. června 2017.

Více informací naleznete ZDE. V případě dotazů se obraťte na training@danubefuture.eu.

Přiloženy jsou program a požadavky na účastníky.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.