Global Biodiversity Conservation Conference

Česká koalice pro ochranu biodiverzity společně s Fakultou tropického zemědělství ČZU v Praze a dalšími partnery pořádá již 5. ročník mezinárodní konference o praktické ochraně biodiverzity s konkrétními příklady z Evropy i tropických oblastí jihovýchodní Asie, Afriky či Latinské Ameriky.  Global Biodiversity Conservation Conference se koná 25. - 26. 9. 2018 na České zemědělské univerzitě v Praze. Přihlaste se ještě dnes!
Více informací o konferenci GBCC naleznete v přiloženém letáčku a na webu http://www.gbcc-conference.org/cs/domu/.

Czech Coalition for Biodiversity Conservation, together with the Faculty of Tropical AgriSciences CZU Prague and other partners, organises the 5th annual international conference on practical biodiversity conservation with field examples from Europe and the tropics of SouthEast Asia, Africa and Latin America. The Global Biodiversity Conservation Conference will take place at the Czech University of Life Sciences Prague 25th and 26th September 2018. Register to the conference now!

More information about GBCC can be found in the attached leaflet or on the website http://www.gbcc-conference.org/.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.