Zveme všechny zájemce o studium a další návštěvníky na Den otevřených dveří na FTZ ČZU v Praze, který proběhne 20.1. 2023 od 9:00 do 15:00 a 21.1. 2023 od 9:00 do 13:00 v budově Pavilonu tropického zemědělství, v areálu ČZU v Praze (viz plánek v příloze nebo Google maps či QR kód). 

20.1.2023

  • Informační schůzka o studiu na FTZ: 11:00 a 13:00 hod.
  • Prohlídka Pavilonu tropického zemědělství
  • Botanická zahrada: 9:00-15:00 hod., pravidelné komentované prohlídky (vždy 1x za hodinu)
  • Laboratoře FTZ: 9:00-15:00 hod. (přístupné v tomto časovém rozmezí)
  • Prezentace studentských spolků: BeFair/Student Ambassadors/Derbianus – prezentace ve vestibulu pavilonu

21.1.2023

  • Informační schůzka o studiu na FTZ: 11:00 hod.
  • Prohlídka Pavilonu tropického zemědělství
  • Botanická zahrada: 9:00-13:00 hod., pravidelné komentované prohlídky (vždy 1x za hodinu)
  • Laboratoře FTZ: 9:00-13:00 hod. (přístupné v tomto časovém rozmezí)
  • Prezentace studentských spolků: BeFair/Student Ambassadors/Derbianus – prezentace ve vestibulu pavilonu
Informační schůzky pro zájemce o studium proběhnou v pátek v 11:00 a 13:00 a v sobotu ve 13:00 v místnosti 116. Informační schůzky trvají cca 30 minut.

A na jaké laboratoře se můžete těšit?

Laboratoř ethnobotaniky a etnofarmakologie

Laboratoř rostlinných explantátů

The laboratory of animal science (Pavilon T)

V rámci programu Fakulty tropického zemědělství ČZU v Praze se můžete těšit na infostánek s informacemi o fakultě a studiu (prohlídky laboratoří a Botanické zahrady FTZ, stánek Derbianus Conservation prezentující záchranný program antilopy Derbyho, a samozřejmě na férovou kávu či čokoládovou fontánu od spolku Be Fair, který propaguje témata udržitelnosti a fair trade. Dále se můžete dozvědět něco o farmovém chovu antilop losích a lam guanako. Organizace Student Ambassadors, která se skládá ze studentů z celého světa, vám představí zajímavé aktivity, které propojují všechny studenty naší fakulty.

Událost na Facebooku naleznete: ZDE a na Instagramu ZDE

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na sociálních sítích: Facebook a Instagram (@ftz.czu.cz), e-mailem: admission_ftz@ftz.czu.cz nebo telefonicky: +420 22438 2164 – dotazy týkající se přijetí do studia, průběhu studia apod.

Těšíme se na vás!

Vaše Fakulta tropického zemědělství

 

Pusťte si video Věda na Tropech, které vám poodhalí, jaký výzkum probíhá v nově vybudovaném Pavilonu tropického zemědělství na FTZ:

 

Kdo vás na Tropech bude učit si můžete prolistovat ZDE a nebo si můžete poslechnout rozhovor s naším děkanem prof. dr. ir. Patrick Van Damme ZDE.

Zajímá vás, jak vypadá studium a výjezdy našich studentů? Či jak to vypadalo na předešlých DOD? Podívejte se do galerie níže.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.