Poradenství v oblasti chovu ryb a drůbeže

Cílová země: Angola
Koordinátor projektu: Petra Chaloupková
Projektový tým: Pavel Trefil, Lukáš Kalous
Partneři projektu: vláda provincie Bié
Donor: MZe ČR
Doba realizace: 2006 - 2009

 

Cíl projektu:

Zvýšení zemědělské výroby a produktivity v provincii Bié, což je nejvíce zničená provincie po skončení občanské války v Angole. Vytvoření speciální metodiky pro produkci ryb a drůbeže a základních podmínek jejího provádění v místních komunitách.

Výstupy z projektu:

  • Zemědělští výrobci vyškolení v oblasti produkce ryb a drůbeže
  • Studenti Centra zemědělského vzdělávání vyškolení v oblasti chovu ryb a drůbeže
  • Zřízení webových stránek, které obsahují informace o projektu, produkci ryb a drůbeže v Angole, dostupné v češtině a portugalštině.
  • Implementace integrovaného systému produkce ryb a drůbeže ve vybraných obcích v provincii Bié
  • Publikace vědeckých studií (metodika a praktický manuál) o produkci ryb a drůbežího masa, užitečné pro místní zemědělce, studenty zemědělství, provinční vlády a nevládní organizace.

Kontakt: Petra Chaloupková, chaloupkova@ftz.czu.cz

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.