Zvyšování kvality výuky na Státní Univerzitě Akaki Tsereteli, Gruzie

Cílová země: Gruzie
Koordinátor projektu: Jana Mazancová
Projektový tým: Suraj Ghimire, Tomáš Hes, Jiří Hejkrlík, Michel Kolaříková, Roman Kvasnička, Tomáš Ratinger, Vladimír Verner, Jiří Votava,
Partneři projektu: Státní univerzita Akaki, Tsereteli
Donor: Zahraniční rozvojová spolupráce ČR
Doba realizace: 2014 - 2015

 

Cíl projektu:

Projekt přispívá k vyplnění stávající mezery v gruzínském vysokém školství v oblasti rozvoje zemědělských družstev a malých a středních zemědělských podniků, jež je prioritou nové vlády Gruzie i mezinárodních donorů, prostřednictvím přenosu know-how mezi ČZU v Praze a Státní univerzitou Akaki Tsereteli (ATSU) v Kutaisi, zastoupenou Zemědělskou fakultou a Fakultou obchodu, práva a sociálních věd. Cíle projektu bude dosaženo přímým působením českých VŠ pedagogů a managementu ČZU na ATSU, dále prostřednictvím zlepšení výuky u celkem sedmi předmětů, zvýšením kapacit akademických pracovníků, podporou institucionálního chodu fakulty, zajištěním analýzy stávajících mezinárodních vztahů, posílením kapacit ve vědě a výzkumu a zajištěním potřebného materiálního vybavení fakulty.

Výstupy z projektu:

  • Zvýšená kvalita výuky odborných předmětů prostřednictvím českých pedagogů
  • Zlepšené materiální vybavení Zemědělské fakulty
  • Zvýšená kvalita pedagogické činnosti na Zemědělské fakultě a Fakultě obchodu, práva a sociálních věd
  • Podpora vědy a výzkumu ATSU
  • Podpora zahraničních vztahů ATSU
  • Letní škola 2015

Kontakt: Jana Mazancová, mazan@ftz.czu.cz

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.