Student doktorského studia FTZ Lukáš Pawera obdržel cenu Julia F. Morton Award

Lukáš Pawera, obdržel cenu Julia F. Morton Award pro rok 2017 za nejlepší poster prezentovaný na konferenci mezinárodní vědecké společnosti Society for Economic Botany.

Lukáš je studentem doktorského studia na Fakultě tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze. Je členem Týmu zemědělské botaniky a etnoekologie. Oceněný poster s názvem Could Bio-cultural Refugia Safeguard Important Reservoirs of Traditional Plant Knowledge in Highly Industrialized Countries? A case study of the White Carpathians, Czech Republic byl prezentován na konferenci The 58th Annual Meeting of the Society for Economic Botany v portugalské Bragançe.

Gratulujeme!