Ermes Abel Curo Gamboa

1984 - absolvent bývalého ITSZ (dnešní FTZ) 

Manažer in WORLD VISION PERÚ

 

 

 

"Od mého návratu do Peru uplynula tři desetiletí a já mám stále na paměti, že Česká republika je mou druhou rodnou zemí a Česká zemědělská univerzita v Praze mou Alma mater. Po dokončení studia v roce 1984 jsem začal pracovat jako regionální koordinátor projektu "Posílení venkovských asociačních organizací v Peru a Bolívii" pod hlavičkou Mezinárodní organizace práce. Později jsem se stal zemědělským konzultantem mezinárodního týmu v rámci Rozvojového programu OSN Rovníková Guinea - Malabo ve střední Africe. Dále jsem zastával poradenskou pozici v Tearfund Teddington-Inglaterra (Christian Action With the World’s Poor) jako konzultant při hodnocení projektů rozvoje venkova ve střední a jižní Americe a nyní pracuji jako manažer pro oblast Ancash - La Libertad pro společnost World Vision Perú.

V listopadu 2017 jsem se vrátil do České republiky, abych navštívil svou Alma mater a bylo pro mě velkým potěšením vrátit se na univerzitu, která mě všeobecně vzdělala ve specializacích zemědělské výroby, živočišné výroby, zemědělské ekonomiky a zemědělské mechanizace. Umožnila mi rozvinout tyto schopnosti v mezinárodních a národních subjektech, kde jsem pracoval a pokračuji v práci až do současnosti."

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.