Petr Kříž

Absolvent České zemědělské univerzity v Praze, Fakulty tropického zemědělství (dříve Institut tropického a subtropického zemědělství)

Ministr životního prostředí Marian Jurečka (vlevo), Petr Kříž (vpravo)

Ministr životního prostředí Marian Jurečka (vlevo), Petr Kříž (vpravo)

Ředitel Správy Národního parku České Švýcarsko Ing. Petr Kříž má bohaté profesní zkušenosti z pozice ředitele regionálního pracoviště AOPK ČR (Agentura ochrany přírody a krajiny ČR)  - Správy CHKO České středohoří a pracoval v letech 2012 – 2017 i na Správě CHKO Labské pískovce. Kromě péče o území CHKO a výkonu státní správy se podílel mj. na realizaci projektů z Operačního programu Životní prostředí a z programu LIFE, dále se věnuje práci s veřejností (např. Slavnosti stepí a Slavnosti pastvin) a mezinárodní spolupráci.

Více informací naleznete zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.