Kateřina Maierová

Organizace: Člověk v tísni

Pracovní pozice: Support Desk Officer pro misi na Ukrajině a procurement officer pro misi v Gruzii

 

Náplň práce:

  • Administrativní podpora misí z centrály v Praze, konkrétně na Ukrajině a v Grúzii: logistická podpora, vyřizování víz, administrativní dohled, správa a archivaci dokumentů a vzhledem k rychlému růstu ukrajinské mise i hledání řešení pro nespočet nových či nestandardních situací.
  • Několikatýdenní výjezdy na Ukrajinu za účelem podpořit logistiku a finanční oddělení s cílem doručit tréninky na interní procesy a systémy a různé softskills pro místní zaměstnance.
  • Denní komunikace napříč všemi odděleními (programy a projekty, HR, finance, logistika, bezpečnost, atd.)
  • Řešení problémů, vyhledávání/zjišťování informací a správných postupů a celkově odlehčovat kolegům na misi od administrativních komplikací.
  • Gruzinská mise: poskytování prvotní zpětné vazby a kontroly tendrové dokumentace při větších nákupech materiálu, kontakt především s procurement officerem.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.