Lenka Černínová

Organizace: Ekumenická akademie
 
Pozice: Projektová koordinátorka 
 
 
 
 
 "V Ekumenické akademii pracuji od léta 2015. Organizace mi poskytla a nadále poskytuje mnoho cenných zkušeností a znalostí. V rámci organizace koordinuji kampaň Fairtradová města, která podporuje fair trade již v devíti českých Fairtradových městech a dalších městech, či městských částech o titul usilujících. 
Velkým plusem mé práce je její rozmanitost. Pořádám semináře, konference, účastním se osvětových akcí, vzdělávám se, tvořím publikace a administrativně se činím. V akademii se také zapojuji do aktivit zaměřených na sociální a solidární ekonomiku, etické nakupování a změny klimatu".

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.