Michal Kaválek

Produktový manager 

Vedoucí zákaznické dokumentace

Farmet a.s.

 

 

Pracuji ve společnosti Farmet a.s. na pozici produktového managera a vedoucího zákaznické dokumentace. Společnost Farmet patří mezi přední evropské výrobce zemědělské techniky. Dělí se na dvě divize, první se zabývá výrobou strojů pro předseťovou přípravu půdy a setí a druhá divize se zabývá technologickými dodávkami lisování olejnatých semen a technologii výroby krmiv pomocí extruze, v této divizi pracuji i já.

Mezi moji pracovní náplň patří tvorba dokumentace k jednotlivým strojům a technologiím, spolupráce při výzkumu a vývoji strojů, podpora marketingu a technická podpora obchodního oddělení.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.