Petr Kosina

2015 – současnost 

Content development supervisor,

Celostátní program integrované ochrany rostlin pro Kalifornii, University of California,

Agriculture and Natural Resources v Davisu

 

Mám na starosti tým editorů a specialistů, který připravuje odborné publikace (jak tištené tak online) a online kurzy týkající se integrované ochrany rostlin – jak pro farmáře a certifikované poradce a aplikátory pesticidu, tak odbornou a laickou veřejnost. Na starosti máme také několik důležitých databázi (pesticidy a jejich toxicity vůči včelám a dalším opylovačům, meteorologické stanice, atd.).

2004 – 2015

Vedoucí odděleni vzdělávaní a informaci v Mezinárodním centru šlechtěni pšenice a kukuřice v Mexiku

Kromě vedení informačního centra a několika projektů v Mexiku, jsem pracoval na rozvojových projektech v jižní Asii (Indie, Nepal, Bangladéš, Pákistán) a východní a jižní Africe (Etiopie, Keňa a Zimbabwe).

2002 – 2004

Odborný asistent na Fakultě zemědělství a přírodních zdrojů Namibijské univerzity, kde také vedl projekt české rozvojové pomoci.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.