Pracovní příležitosti

Archiv článků

Aktuality

Zobrazit další aktuality

FTZ spolupořádala mezinárodní konferenci v Kambodži

Projekt „Rozvoj studijních programů a výzkumu v oblasti udržitelného zemědělství a akvakultury v Kambodži“ vyvrcholil již třetí mezinárodní konferencí organizovanou ve spolupráci Royal University of Agriculture v Phnom Penhu (RUA) s Českou zemědělskou univerzitou za podpory České rozvojové spolupráce.

Studenti FTZ sklidili potlesk na konferenci ELLS

Ve dnech 17.-18. listopadu 2023 se na Hohenheimské univerzitě v německém Stuttgartu konala 15. vědecká studentská konference Euroleague for Life Sciences s tématem " The Power of Science - Many Perspectives on our World ".

Invitation to participate in the International Conference on Inclusive Education in Multicultural Classrooms

As MULTICLASS Project Team, we are delighted to invite scholars, researchers, educators, and practitioners worldwide to participate in the International Conference on Inclusive Education in Multicultural Classrooms.

Exkurze na FTA

Na konci října měli studenti ze střední školy, SOŠ Čelákovice s.r.o., studijní obor sociální studia, možnost strávit den na fakultě tropického zemědělství.

Invitation to PhD Thesis Defence of Eduardo Duque Dussán

We invite you to the dissertation thesis defence of Ing. et Ing. Eduardo Duque Dussán, MBA.

V botanické zahradě kvete Eriobotrya japonica

Zatímco naše květena pomalu přechází do vegetačního klidu, v botanické zahradě nám krásně a hojně kvete Mišpulník japonský.

Youth Hackathon 2022 – vítězové z FTZ!

Ing. Jan Staš, člen Biogas Research Team (BRT), se právě vrátil z čínské Sanyi, kde reprezentoval svůj tým NOSATOR-FLOW při přebírání ceny za mimořádný úspěch v soutěži, která hledala řešení problému plýtvání potravin.

Ohlédnutí za výstavou chilli papriček

V Botanické zahradě minulý týden probíhala výstava chilli papriček.

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.