Dny otevřených dveří na FTZ

Fakulta tropického zemědělství srdečně zve všechny zájemce a uchazeče o studium na Dny otevřených dveří, které se budou konat v pátek a sobotu 19. a 20. ledna 2018 ve vestibulu pavilonu T.

Co bude pro vás připraveno?

V časech 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00 a 14:00 budou v pavilonu T probíhat informační schůzky, kde se dozvíte od našich pedagogů potřebné informace o studiu a studijních programech na FTZ. Po skončení každé informační schůzky si můžete prohlédnout naše laboratoře i Botanickou zahradu FTZ.

Součástí Dne otevřených dveří budou rovněž přednášky i promítání filmů určené nejen studentům FTZ, ale rovněž návštěvníkům DOD, uchazečům o studium i ostatním zájemcům.

Dále budou ve vestibulu pavilonu T v době od 9:00 do 15:00 přítomni současní studenti FTZ (poznáte je podle uniformních oranžových triček s logem fakulty), kteří vám rádi zodpoví jakékoliv dotazy, nabídnou informační letáky o FTZ i studijních programech. Také se zde můžete dozvědět o aktivitách našich studentských spolků - BeFair na ČZU, kde můžete zdarma ochutnat fairtradovou kávu, čaj, čokoládu, a Derbianus Conservation, který se zabývá záchranou antilopy Derbyho.

Níže ve fotogalerii si můžete prohlédnout, jak u nás probíhaly předchozí Dny otevřených dveří. A ZDE se můžete podívat, jak u nás probíhá výuka.

Jak se k nám dostanete?

Česká zemědělská univerzita a její fakulty se nachází v Praze 6 - Suchdole a je zde velmi dobré spojení městskou hromadnou dopravou i dalšími způsoby dopravy. Nejrychlejší trasa z centra Prahy je metrem A do stanice Dejvická,  kde nastoupíte do autobusu č. 107 nebo 147 a vystoupíte na zastávce Zemědělská univerzita. Poté se vydáte pěšky přes nejbližší křižovatku do areálu ČZU, kde vás informační tabule a šipky dovedou až k Fakultě tropického zemědělství.

TĚŠÍME SE NA VÁS!